VBC Racing – WildFire Steering Set

kr 379.00

1 på lager

Varenummer: D-05-VBC-0037 Kategori:

Beskrivelse

 

D-05-VBC-0037 – VBC Racing – WildFire Steering Set

Replacement parts for VBC Racing WildFire. 7075 Alumimum.

This package includes:

Parts Number Parts Descriptions Quantity in a pkg
B-02-VBC-0054 Steering Assembly Travel Plate 1
B-02-VBC-0053 Steering Travel Arm 2
B-02-VBC-0055 Steering Assembly Pole 2
B-02-VBC-0045 Ball Connector 3
C-02-BB-0805-B 5×8 Ball Bearing 4
C-02-BB-0603 3×6 Ball Bearing 2
B-02-VBC-0092 5x8x0.2mm Shim 2
B-02-VBC-0089 Steering Cone Washer 2
B-02-VBC-0019-20 T2 7075 Spacer 2
B-02-VBC-0019-10 T1 7075 Spacer 2
C-02-SC-R0306 M3x6 Roundhead Screw 4
C-02-SC-F0306 M3x6 Flathead Screw 4
C-02-SC-SS-0306 M3x6 Set Screw 1
C-02-SC-SS-0310 M3x10 Set Screw 2

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale “VBC Racing – WildFire Steering Set”

Din e-postadresse vil ikke bli publisert.

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.